Training geavanceerde SEO
Praktisch aan de slag om hoger in Google te komen
Praktisch aan de slag om hoger in Google te komen
– Door de maatregelen rondom het coronavirus raden wij je aan om je op te geven als geïnteresseerde, we houden je dan op de hoogte van nieuwe data voor deze training Geavanceerde SEO –
Waarom doen jouw concurrenten het beter in Google dan jij, terwijl je toch zo je best doet met SEO? Je kent de basis van zoekmachine-optimalisatie, kunt zoektermenonderzoek doen en gebruikt de technieken die je hebt geleerd. Maar waarom versla je jouw concurrenten maar niet in Google?
Wil je echt hoger komen in Google, wil je aan de slag om posities te verbeteren en posities te pakken voor nieuwe relevante zoektermen? Is het aantal bezoekers naar je website teleurstellend en komt er maar geen verbetering in? Wil je een stap verder zetten en heb je geen idee hoe?
Hoe zou het zijn wanneer je meer aanvragen via jouw website zou krijgen, zodat je eigenlijk niet of nauwelijks meer acquisitie hoeft te doen? Duizenden bezoekers naar jouw website, wat resulteert in wekelijkse mails van potentiële klanten. Gewoon omdat je zo goed vindbaar bent. Meer omzet met minder moeite, omdat SEO voor jou werkt. Lekker toch?
– Door de maatregelen van de regering omtrent het coronavirus worden alle trainingen voor 2020 later dit jaar opnieuw gepland. Schrijf je in als geïnteresseerde om op de hoogte te blijven van nieuwe data voor deze training. –
Het geheel was praktisch en Nathan zijn enthousiasme werkte heel aanstekelijk. Ik popel om ermee aan de slag te gaan. Het was een van de interessantste trainingen die ik de laatste jaren gevolgd heb.
Vrijwel iedere onderneming die zich bij mij meldt voor SEO heeft eigenlijk geen idee wat ze precies willen. Natuurlijk, hoger in Google, maar wat er dan precies moet gebeuren en wat ze dan van mij verwachten, ze hebben geen idee. Betalen voor adverteren in Google doen ze liever niet of willen ze verminderen door beter organisch gevonden te worden.
De training Geavanceerde SEO is ontstaan uit deze steeds terugkerende issues bij ondernemingen. Na deze training heb jij een passend plan voor de SEO van de website(s) waar jij verantwoordelijk voor bent.
Je krijgt inzicht in het analyseren van de zoekresultaten en jouw website, waarmee je prioriteiten kunt stellen om de website te verbeteren. Je weet hoe je de eerste, snelle resultaten haalt en hoe je bouwt aan duurzame SEO. Zo haal je meer bezoekers naar jouw website waarmee je meer omzet genereert.
Na deze training:
weet jij welke stappen je gaat zetten om hoger in Google te komen;
haal je met gemak inzichten uit tools als Analytics en Search Console;
baseer jij daarop jouw eigen SEO-strategie voor betere posities in Google;
maak jij gebruik van kansen die anderen laten liggen in Google;
doe je lachend website-optimalisatie omdat je er plezier uit haalt, je snapt het spelletje
Wat je van mij meekrijgt is:
Zo wordt SEO makkelijker en vooral leuker, omdat je begrijpt hoe het zit. En zodra je resultaat boekt, heb je er nog meer lol in.
We gaan vooral praktisch aan de slag, waarbij ook jouw website behandeld wordt (tenzij je dat niet wilt). Zo leer je al doende en
Na de training ontvang je van mij alle sheets die we hebben behandeld per mail en daarbij een certificaat van deelname. Heb je nog vragen achteraf, dan mag je mij die ook na de basistraining SEO nog stellen.
Deze training scoort een dikke 8+ bij Springest.
Deze geavanceerde SEO-training is de training voor jou als je:
Je bent dus (online) marketeer, eigenaar van een bedrijf of toeleverancier zoals websitebouwer of copywriter. Wat je ook bent, het is tijd voor meer geavanceerde SEO en nu is het moment.
Pas jij in dit plaatje? Dan vind jij wat je zoekt in deze training. Schrijf je nu in als geïnteresseerde en zodra we nieuwe data hebben na de coronaperikelen krijg jij bericht.
We behandelen tijdens deze training alleen theorie die echt nodig is, waarbij alle vragen die je hebt natuurlijk gewoon beantwoord worden. De focus is op praktische zaken, zoals:
Het uitgangspunt is dat je al kennis hebt van zoekmachine-optimalisatie. Je hebt de Basistraining SEO of een andere SEO-cursus gedaan, waardoor je de theorie kent. Nu wil je echt praktisch aan de slag.
Deze cursus is gemaakt met de behoeften in het hoofd die ik heel vaak merk bij mijn klanten. Het ontbreekt ze aan praktische kennis en ervaring om hun posities in Google te verbeteren. Zelf had ik gewild dat een training in deze vorm bestond toen ik begon met SEO. En voor zover ik weet, bestaat er verder ook geen cursus als deze.
Ik had al een aantal SEO-opleidingen gevolgd maar tot nu toe beantwoordde geen enkele aan wat ik zocht. Nathan speelde daar zeer handig op in door vooraf te vragen wat je van de training verwacht en op die specifieke vragen een antwoord te geven en dat zelfs met praktijkvoorbeelden te staven.
Ik ben Nathan Veenstra van Letterzaken en ik geef de deze geavanceerde SEO-training. Je hebt waarschijnlijk weleens een artikel van mij in Google gevonden, of kent mijn gastblogs op imu.nl. Sinds 2018 ben ik lid van het SEO-panel van FrankWatching. SEO doe ik vanaf 2012, waarbij ik regelmatig trainingen volg en ik kennis opdoe door zoekmachine-optimalisatie uit te voeren voor diverse klanten.
Ik heb al die jaren gezocht naar een goede methode om mijn eigen vindbaarheid én die van mijn klanten te verbeteren. In de afgelopen jaren heb ik dit allemaal zelf moeten doen en dat wat ik met name in de praktijk geleerd heb, krijg jij van mij tijdens deze SEO-training voor gevorderden.
Het wiel dat jij zoekt, is er al. Daar heb ik naar gezocht, ik heb het ontwikkeld en verbeterd en nu kun jij het ook gebruiken en er jouw eigen draai aan geven. In deze training Geavanceerde SEO krijg jij handvatten en praktische inzichten die ik zelf graag al in 2012 had gehad.
Geen uitzoekwerk meer voor jou, jij kent straks gevorderde SEO-technieken en past ze met 2 vingers in de neus toe. Je hebt een lijstje met online tools die je regelmatig inzet om je website verder te verbeteren. SEO wordt gewoon leuk…
Je verwacht bij ‘geavanceerd’ veel technische onderwerpen als het om SEO gaat, dat begrijp ik. Toch is dat niet zo. Ik ben zelf ook niet erg technisch, maar weet wel wat er voor SEO belangrijk is als het om de techniek gaat. En dat behandelen we dan ook. Wedden dat je het interessant vindt?
Wanneer het jou 1 of enkele klanten oplevert, is het de investering dan waard? Dat is dan ook het antwoord of deze training nou echt duur is of niet. Heb je het budget even niet, laat het dan even weten bij je inschrijving. Daar passen we samen wel een mouw aan.
Geen probleem. De Geavanceerde SEO-training is niet eenmalig. Schrijf je in om op de hoogte te blijven en je krijgt een mailtje wanneer er een nieuwe training gepland is.
Wanneer je twijfelt of deze training iets voor jou is, neem dan even contact op met mij om het te bespreken. Je kunt me direct bellen of een mail sturen met daarin een aantal momenten waarop ik jou kan bellen en dan bel ik jou terug. Volg je dan de training en is het toch niet wat je verwachtte, krijg je gewoon je geld terug.
Datum: woensdag 18 mei 2021
Tijd: 10:00 – 16:30 uur
Locatie: Zalencentrum La Vie, Utrecht
Investering: 795,-
Inclusief: lunch, cursusmateriaal en een videosessie van 1 uur om vragen te bespreken (ongeveer 1 maand na de training)